szkolenia survivalowe

specjalizujemy się w prowadzeniu i organizacji prelekcji, szkoleń oraz kursów survivalowych. Podczas naszych szkoleń dowiesz się jak przetrwać nietypowe oraz kryzysowe sytuacje. Jak wydajnie pracować w zespole. Na ile Cie stać? Zapraszamy pasjonatów survival’u, harcerzy oraz wszystkich lubiących wyzwania i dobrą zabawę.

Szkolimy osoby indywidualne, służby mundurowe oraz instytucje państwowe. Z usług ATS skorzystało wiele firm,oraz setki osób.

Zakres i tematykę szkoleń survivalowych dostosowujemy do każdej grupy wiekowej i możliwości psycho – fizycznych uczestników.

Miejsca realizacji naszych szkoleń i kursów survivalowych: Pogórza Dynowskie, Przemyskie, Strzyżowskie, Kotlina Sandomierska, Roztocze, Bieszczady, Beskid Niski, Słowacja, Ukraina. Zapraszamy na naszą stronę http://surwiwal.rzeszow.pl/